Oferta

Nasza oferta skierowana jest do sklepów ogrodniczych stacjonarnych, internetowych, centrów ogrodniczych, sieci marketów ogrodniczych, oraz firm zajmujących się urządzaniem i zagospodarowywaniem ogrodów i terenów zieleni.

Asortyment gatunków i odmian roślin produkowanych w naszym gospodarstwie poszerzamy corocznie o wiele ciekawych nowych pozycji. Pośród wielu są rośliny dobrze Państwu znane jak lawenda, piwonie, tawułki, funkie, liliowce, ostróżki, ciekawe odmiany rozplenic, miskantów, turzyc, żurawek, floksów, nachyłków, goździków  oraz inne, nowe gatunki i odmiany bylin, traw ozdobnych i paproci wprowadzane do oferty sukcesywnie w trakcie sezonu

Także tegoroczna oferta została wzbogacona o nowe odmiany bylin niskich i wysokich na różne stanowiska, od słonecznych do zacienionych. Dzięki dużemu asortymentowi mogą Państwo u nas znaleźć byliny do każdego rodzaju ogrodu, od kameralnego poprzez duże założenia parkowe po zielone dachy. Nasza oferta liczy obecnie ponad 1000 odmian i gatunków roślin.

Na naszej stronie w zakładce "Katalog" będziemy sukcesywnie zamieszczać podstawowe informacje, krótkie opisy i zdjęcia starych i nowych odmian roślin, jednak gdy chcieliby Państwo zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji lub porad prosimy o telefon lub pytanie za pomocą poczty internetowej. Wszystkim naszym klientom oraz innym miłośnikom ogrodów w miarę możliwości służymy radą.

Serdecznie  zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą propozycją na sezon 2023.

Wszystkim naszym stałym klientom, oraz potencjalnie nowym, po zweryfikowaniu danych i wyrażeniu zgody przesyłamy w trakcie sezonu aktualizowane okresowo co 1-2 tygodnie oferty towaru w danym momencie najbardziej atrakcyjnego do sprzedaży.

Nasze gospodarstwo nie prowadzi sprzedaży detalicznej na miejscu, ani sprzedaży wysyłkowej