Nasz produktSprzedajemy byliny wyłącznie w pojemnikach przy czym są to większe doniczki niż p9, zwykle o pojemności 1,5, 2 i 3 litrów, posiadamy w swojej ofercie również okazy w 5L kontenerach. Nie produkujemy poza nielicznymi wyjątkami materiału w doniczkach p9.
Nie sprzedajemy nasion, cebul, bulw i kłączy

Kilka lat temu wprowadziliśmy unikalny system znakowania naszych roślin, który jest naszym pomysłem, mianowicie polega on na tym że do każdej zamówionej pełnej skrzynki z roślinami jednej odmiany na życzenie gratis możemy dołączyć dużą etykietę informacyjną formatu A6 w języku polskim z opisem i zdjęciem, (sposób sprawdził się w wielu centrach ogrodniczych i znają go dobrze nasi stali klienci).

Towar pakujemy głównie w wymienne skrzynki szkółkarskie typu holenderskiego: VML lub VMH, oraz na wózki kwiatowe typu CC, na życzenie rośliny możemy załadować na wózki luzem.

Nie prowadzimy i nigdy nie prowadziliśmy sprzedaży wysyłkowej jak również sprzedaży detalicznej
Jako producenci żywego towaru...

...uważamy że nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniej wizyty w naszym gospodarstwie, w celu indywidualnego doboru materiału do handlu lub nasadzeń w naszej branży mamy przecież do czynienia z żywymi roślinami, które przy zakupie najlepiej obejrzeć osobiście, można również dotknąć, powąchać, porównać, ocenić i od razu zasięgnąć informacji na ich temat.

Jak pracujemy


Sprzedaż prowadzimy na miejscu, w sezonie głównie od marca do listopada w godzinach od 8:00 do 16:00, po uzgodnieniu również w innych godzinach, zakup roślin w doniczkach do nasadzeń możliwy jest praktycznie przez cały rok.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gospodarstwa!


Kontakt telefoniczny lub ewentualnie poprzez pocztę e-mail poprzedzający wizytę w naszej szkółce zwłaszcza w pełni sezonu pozwoli nam wygospodarować dla Państwa odpowiednią ilość czasu oraz sprawdzić dostępność zamawianych roślin. Zachęcamy również do wizyty i zamawiania towaru na miejscu, po przygotowaniu towaru jak najszybciej poinformujemy Państwa o tym fakcie i zaprosimy po odbiór lub zaproponujemy transport.

Od kilku sezonów wprowadziliśmy nowy system informowania naszych stałych klientów o nowościach oraz towarze, który aktualnie jest wizualnie atrakcyjny do sprzedaży (visually attractive container plants).

Szczegółowych informacji na temat gatunków, ilości i cen udzielamy po złożeniu zapytania (które na tym etapie w żaden sposób nie zobowiązuje do zakupów w naszym gospodarstwie), postaramy się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie zwykle najpóźniej w ciągu 2 dni, otrzymawszy odpowiedź klient może podjąć decyzję o zakupie oferowanego towaru.
W tym celu na życzenie i za zgodą klienta wysyłamy ofertę aktualizowaną zwykle co 1-2 tygodnie.

Ceny naszych produktów oraz zasady współpracy są równe dla wszystkich stałych odbiorców hurtowych! Kryterium przy ustalaniu cen przyjęliśmy podobne jak w większości szkółek i gospodarstw mianowicie cena zależy od gatunku, odmiany, wielkości doniczki, itp. różnica polega na tym że dla nas najważniejsza jest przede wszystkim jakość, wielkość i wygląd rośliny w momencie sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas produktem w katalogu gatunków, oraz galerii „nasz towar”. W przypadku niektórych gatunków czy odmian prowadzimy w sezonie kilka cykli produkcyjnych w związku z tym bywa że posiadamy dany gatunek lub odmianę w różnych fazach rozwojowych (Uwaga!: tzn. w różnych wielkościach i cenach).

Szczegółowych informacje na temat gatunków, ilości i cen udzielamy po złożeniu zapytania (które na tym etapie w żaden sposób nie zobowiązuje do zakupów w naszym gospodarstwie), postaramy się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie zwykle najpóźniej w ciągu 2 dni, otrzymawszy odpowiedź klient może podjąć decyzję o zakupie oferowanego towaru.

Po indywidualnym uzgodnieniu warunków dowozimy towar odpowiednio zapakowany własnym transportem do 150 km (przy stałej współpracy tranport zwykle gratis!)

Współpraca


Produkujemy byliny głównie do handlu, naszymi odbiorcami jest większość sklepów i centrów ogrodniczych w Poznaniu oraz na terenie Wielkopolski, nasze atuty to przede wszystkim jakość, stosunkowo niska cena oferowanego towaru w porównaniu do materiału pochodzenia zagranicznego, oraz zapewnienie stałym odbiorcom ciągłości sprzedaży (obrotów) poprzez cały sezon wegetacyjny, od marca do końca października. U nas zawsze znajdą Państwo jakieś ciekawe rośliny do sprzedaży w waszych centrach ogrodniczych. Do współpracy zapraszamy głównie właścicieli sklepów, centrów ogrodniczych, sieci marketów oraz sklepów internetowych, zapraszamy również firmy i osoby zajmujące się urządzaniem ogrodów i terenów zieleni.

Wszelkie pytania oraz zamówienia prosimy kierować ze stosownym wyprzedzeniem najlepiej poprzez pocztę e-mail lub ewentualnie telefonicznie uwzględniając ilość potrzebnych Państwu roślin ich rozmiar (fazę rozwojową lub wielkość doniczki), oraz oczekiwany termin realizacji zamówienia.

Uwaga! Termin realizacji zamówienia zależy od i daty jego potwierdzenia i kolejności przyjęcia do realizacji, w pełni sezonu ze względów logistycznych może on ulec wydłużeniu. Klienci po przyjęciu zamówienia zawsze są informowani o terminie jego realizacji lub dostawy towaru, zwykle staramy się aby zamówienie dotarło do klienta wcześniej niż umówiony termin.

W związku z tym że mamy do czynienia z produkcją roślinną zależną od wielu czynników zewnętrznych nasza oferta w ciągu sezonu może ulec zmianie. Jednakże pragniemy poinformować Państwa że możemy również podjąć się realizacji indywidualnego zamówienia (produkcja pod klienta lub na konkretne nasadzenie), oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu warunków. W przypadku niektórych gatunków czy odmian prowadzimy w sezonie kilka cykli produkcyjnych w związku z tym bywa że posiadamy dany gatunek lub odmianę w różnych fazach rozwojowych (Uwaga!: tzn. w różnych wielkościach i cenach).

Życzymy wszystkim klientom udanego sezonu!
Oferta 2018 Oferta 2018