Nasz produkt

Sprzedajemy byliny wyłącznie w pojemnikach przy czym są to większe doniczki, zwykle o pojemności 1,5, 2 i 3 litrów, posiadamy w swojej ofercie również okazy w 5L kontenerach. Nie produkujemy poza nielicznymi wyjątkami materiału w doniczkach p9.
Nie sprzedajemy nasion, cebul, bulw i kłączy

Już kilka lat temu wprowadziliśmy unikalny system znakowania naszych roślin, mianowicie polega on na tym że do każdej zamówionej pełnej skrzynki z roślinami jednej odmiany na życzenie możemy dołączyć gratis dużą etykietę informacyjną formatu A6 w języku polskim z opisem i zdjęciem, (sposób sprawdził się w wielu centrach ogrodniczych i znają go dobrze nasi stali klienci).

Towar pakujemy głownie w wymienne skrzynki szkółkarskie VML lub VMH, oraz na wózki kwiatowe typu CC, na życzenie rośliny możemy załadować na wózki luzem.

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej, tym zajmują się dystrybutorzy, między innymi sklepy internetowe które również zapraszamy do współpracy.
Jako producenci żywego towaru uważamy że nic nie jest w stanie zastąpić wizyty w szkółce roślin ozdobnych lub centrum ogrodniczym, w naszej branży mamy przecież do czynienia z żywymi roślinami, które przy zakupie możemy dotknąć, powąchać, porównać, ocenić i od razu zasięgnąć porady czy aby na pewno są to te gatunki i odmiany, których szukaliśmy , które zechcą kupić nasi klienci i będą cieszyć nasze oczy w ogrodzie.

Jak pracujemy

Sprzedaż prowadzimy na miejscu, w sezonie od marca do listopada w godzinach od 8:00 do 18:00.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gospodarstwa!
Kontakt telefoniczny lub ewentualnie poprzez pocztę e-mail poprzedzający wizytę w naszej szkółce zwłaszcza w pełni sezonu pozwoli nam wygospodarować dla Państwa odpowiednią ilość czasu oraz sprawdzić dostępność interesujących Was roślin. zachęcamy również do zamawiania towaru na miejscu , po przygotowaniu zamówionego towaru oraz uzgodnieniu warunków istnieje możliwość transportu do Państwa firmy lub bezpośrednio do klienta.

Ceny naszych produktów oraz zasady współpracy są równe dla wszystkich stałych odbiorców hurtowych! Kryterium przy ustalaniu cen przyjęliśmy podobne jak w większości szkółek i gospodarstw mianowicie cena zależy od gatunku, odmiany, wielkości doniczki, itp. różnica polega na tym że dla nas najważniejsza jest przede wszystkim jakość i wygląd rośliny w momencie sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas produktem w katalogu gatunków, oraz galerii „nasz towar”.

Szczegółowych informacji na temat gatunków, ilości i cen udzielamy po złożeniu zapytania (które na tym etapie w żaden sposób nie zobowiązuje do zakupów w naszym gospodarstwie), postaramy się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie zwykle najpóźniej w ciągu 2 dni, otrzymawszy odpowiedź klient może podjąć decyzję o zakupie oferowanego towaru.

Po indywidualnym uzgodnieniu warunków dowozimy towar odpowiednio zapakowany własnym transportem do odbiorców na terenie Wielkopolski (przy stałej współpracy tranport zwykle gratis!)

Współpraca

Produkujemy byliny głównie do handlu, naszymi odbiorcami jest większość sklepów i centrów ogrodniczych w Poznaniu oraz na terenie Wielkopolski, nasze atuty to przede wszystkim jakość, stosunkowo niska cena oferowanego towaru oraz zapewnienie stałym odbiorcom ciągłości sprzedaży (obrotów) poprzez cały sezon wegetacyjny, od marca do końca października. Do współpracy zapraszamy właścicieli sklepów, centrów ogrodniczych, sieci marketów oraz sklepów internetowych, zapraszamy również firmy i osoby prywatne zajmujące się urządzaniem ogrodów i terenów zieleni.

Wszelkie pytania oraz zamówienia prosimy kierować ze stosownym wyprzedzeniem najlepiej poprzez pocztę e-mail lub ewentualnie telefonicznie uwzględniając ilość potrzebnych Państwu roślin ich rozmiar (fazę rozwojową lub wielkość doniczki), oraz oczekiwany termin realizacji zamówienia.

W związku z tym że mamy do czynienia z produkcją roślinną zależną od wielu czynników zewnętrznych nasza oferta w ciągu sezonu może ulec zmianie jednakże pragniemy poinformować Państwa że możemy również podjąć się nawet realizacji specjalnego i nietypowego zamówienia, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu warunków. W przypadku niektórych gatunków czy odmian prowadzimy w sezonie kilka cykli produkcyjnych w związku z tym bywa że posiadamy dany gatunek lub odmianę w różnych fazach rozwojowych (tzn. różnych wielkościach).

Życzymy wszystkim klientom udanego sezonu!
Oferta 2014 Oferta 2014